MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 5864626
nr 586 4626
Stolar
9 st, Sengustavianska, Alla med stockholms stolmakarämbetes sigill, flera med otydlig signatur
Kondition: 4 st med skador, slitage
Utrop:
50.000 kr
Såld:
52.000 kr
måndag 1 juni 2009
1/6 14:41:46